![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
16:19, 21 грудня 2017 р.
Поліція у Чернівцях затримала місцевого серійного крадія
![Поліція у Чернівцях затримала місцевого серійного крадія Поліція у Чернівцях затримала місцевого серійного крадія](/dist-assets/images/cap.jpg)
Попри те, що зловмисник вже відбував покарання у місцях позбавлення волі, він все одно продовжував свою протиправну діяльність.
31-річний містянин вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, здійснюючи свої злочинні наміри. Переважну кількість крадіжок чоловік скоював у магазинах і закладах громадського харчування та відпочинку. «Полюючи» за мобільними телефонами та грошовими коштами, чернівчанин нажився на загальну суму у розмірі близько 50 тисяч гривень.
Правоохоронці розшукали зловмисника, після скоєння ним чергової крадіжки в одному із місцевих фармацевтичних закладів. Чоловік поцупив у продавчині смартфон, який поліцейські невдовзі повернули до рук власниці.
За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Порушнику вже оголосили про підозри у вчиненні даних злочинів. Вирішується питання щодо обрання чоловіку відповідного запобіжного заходу, повідомляє Відділ комунікації поліції у Чернівецькій обаласті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі