• Головна
  • У Чернівцях планують побудувати дві школи (відео)
13:00, 22 грудня 2017 р.

У Чернівцях планують побудувати дві школи (відео)

У Чернівцях планують побудувати дві школи (відео)

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук розповів у програмі "Суть Речей", що у Чернівцях планують побудувати дві школи.

Олексій Каспрук: Щодо інфраструктури, то ми вперше за часів незалежності реконструюємо садочок. Наша амбітна ціль – це проектування двох шкіл, ми ще будемо зважувати на те, чи варто проектувати одночасно дві школи, враховуючи, що дві ми не витягнемо - будівництво фінансово двох шкіл, адже одна типова школа сьогодні, як у нас більшість у нових мікрорайонах, то її будівництво з оснащенням коштує більше 100 мільйонів гривень, але ми чітко розуміємо, що по ситуації демографічній у нас є необхідність будувати школу за готелем Турист у новому мікрорайоні. Там є земельна ділянка і друга земельна ділянка, зараз ми над цим працюємо, це на мікрорайоні Руська, Гравітон. Там суттєво збільшилася кількість населення. НВК «Любисток» вже навіть почала працювати у дві зміни. Тому ми плануємо розпочинати проектування, хочеться зробити спочатку гарний, відкритий конкурс для архітекторів, щоб ця школа не була типовою коробкою, а це був гарний архітектурний об’єкт, сучасний, як це робиться у всьому світі. Потім буде виготовлятися проектна документація. Обіцяли нам підтримку з державного бюджету, в тому числі і на проектування однієї з цих шкіл. Побачимо, не хочу загадувати наперед. І через рік, в 19, 20 році, можемо приступати до будівельних робіт. Це робити необхідно. 

Людмила Григорчук: Навесні, коли вибули у цій студії у нас, тоді ви оптимістично дивилися на терміни будівництво садочків, реконструкцію будівель.

Олексій Каспрук: На вулиці Авангардній ми вже плануємо відкриття. Майже завершили роботи на мікрорайоні Ленківці. Завезли частину меблів, обладнання, там єдине питання, яке там може виникнути, що не буде готовий садочок для прийому дітей, бо там мають пройти певні процедури здачі в експлуатацію, підписання комісією. Відповідні освітянські документи. Не можна запускати дітей сьогодні вчитися, якщо ці всі процедури не пройдені. Ми не поспішаємо, це приклад, від якого ми відмовляємося, здавати об’єкти під якусь дату. Бачимо реально, що в Ленківцях планували навесні, на початку літа, планували, що до Миколая ми гарно можемо відкрити. Бачимо, що не встигаємо, ми не женемо нікого, ніхто нічого не робить тяп-ляп, і хто нічого не робить для показухи. Давайте завеземо ці меблі, яких ще нема. Об’єкти готові обидва на 99,99%. Трошки ще треба почекати. По Вірменській є проблеми з підрядником. Не дивлячись на достатнє фінансування. Повільно рухаються роботи, але будемо вживати певних заходів. Роботи робляться, але повільно. Я думаю, що в наступному році, ми відкриємо його. Садочок на вулиці Якоба фон Петровича, там зараз закінчується ремонт однієї групи за гроші єврейської громади. Буде ще новий корпус і ми перейдемо до капітального ремонту тих приміщень тих груп, в яких вже виховуються діти, щоб ми мали у місті гарний, сучасний садочок з різними мовами навчання, який би показував приклад, що Чернівці – місто мультинаціональне, міжконфесійне, усі можуть жити в дружбі і злагоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #школа #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...