![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:01, 23 грудня 2017 р.
Чернівчанка постраждала від шахраїв
![Чернівчанка постраждала від шахраїв Чернівчанка постраждала від шахраїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
21 грудня до поліції звернулась 48-річна чернівчанка, котра постраждала від шахрайської діяльності.
До жінки напередодні зателефонував невідомий та представився представником поліції. Псевдо-поліцейський розповів жінці про неприємності пов’язані з її сином. Нібито, він скоїв досить серйозне правопорушення, за яке юнака притягнуть до відповідальності. За хвилину зловмисник запропонував жінці допомогу у вирішенні цього питання за певних умов.
Розгублена жінка одразу погодилась, та невдовзі виконала вказівки незнайомця. Таким чином, чернівчанка переслала шахраю на картковий рахунок готівку у сумі 3600 гривень.
За декілька годин жінка вирішила переконатися чи в її сина все владналось. Виявилось, що юнак знаходився на роботі і з поліцейськими неприємностей в нього не було.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі