• Головна
  • У Чернівцях збільшать кількість тролейбусів на маршруті №5
15:02, 26 грудня 2017 р.

У Чернівцях збільшать кількість тролейбусів на маршруті №5

У Чернівцях збільшать кількість тролейбусів на маршруті №5

258 голосів набрала електронна петиція щодо продовження міських автобусних маршрутів №34 «з-д.Гравітон – ТЦ Караван» та №38 «Міжнародний аеропорт Чернівці – ТЦ Епіцентр» вулицею Хотинською до перехрестя з дорогою регіонального значення Р62 (АЗС«ОККО») на вулиці Хотинській.

Під час розгляду даної петиції в департаменті житлово–комунального господарства поінформували, що для мешканців вулиці Хотинської, зокрема будинків №45 – №49, транспортне сполученням з центральною частиною міста забезпечує тролейбусний маршрут №5 «вул.Південно-Кільцева – МТК Калинівський ринок», а також, автобусні маршрути №1, №17, №18, №21 та №36. Відкриття автобусних маршрутів №34, 38 здійснювалося з метою забезпечення автобусним сполученням відвідувачів торгівельних центрів «Караван» та «Епіцентр». Для цього на території вказаних центрів влаштовано відповідну інфраструктуру – кінцеві зупинки, павільйони очікування, місця для розвороту.

Концепцією розвитку громадського транспорту у Чернівцях пріоритним визначено розвиток електротранспорту, як екологічного виду транспорту та зменшення кількості автобусів на маршрутах, що накладаються на тролейбусні маршрути. Схема руху автобусів маршруту №38 на 92% накладається на тролейбусні маршрути №3 та №5. Петицію щодо продовження міських автобусних маршрутів №34 «з-д.Гравітон – ТЦ Караван» та №38«Міжнародний аеропорт Чернівці – ТЦ Епіцентр» вулицею Хотинською депутати підтримали частково.

Комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління» доручено вжити наступні заходи: зменшити інтервал руху на тролейбусному маршруті №5 «вул.Південно-Кільцева – МТК Калинівський ринок» шляхом збільшення кількості тролейбусів з 12 до 15 одиниць; вивчити технічну можливість продовження тролейбусного маршруту №3 «з-д.Кварц – р.Прут» вулицею Хотинською до МТК «Калинівський ринок» із урахуванням збереження існуючого інтервалу руху на цьому маршруті. Департаменту житлово-комунального господарства доручити в умовах конкурсу з визначення перевізників для обслуговування маршрутів №№1,17,18,21,36 передбачити необхідну кількість транспортних засобів для забезпечення інтервалів руху, що є найбільш комфортним для мешканців вулиці Хотинської і прилеглих вулиць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #тролейбуси #петація #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...