![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:01, 31 грудня 2017 р.
У Чернівцях провели новорічний турнір з шахів
![У Чернівцях провели новорічний турнір з шахів У Чернівцях провели новорічний турнір з шахів](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівцях, у клубі «Біла тура» відбувся Новорічний турнір зі швидких шахів.
За перемогу змагалися 34 щахіста з Чернівців, районів області, а також Кам'янця-Подільського (Хмельницька область), Снятинського району (Івано-Франківська область) та Києва. Турнір відбувався за швейцарською системою у 9 турів. Перемогу у змаганнях святкував майстер спорту України Михайло Ярмистий (Чернівці) – 7,5 очка.
Другим став Юрій Кузик (Снятинський район, Івано-Франківська область) – 7, а третім – Георгій Мінтенко (Сторожинецький район, Чернівецька область) – 6,5, пише ЧернівціСпорт.
Серед кращих також опинилися: Сергій Гапляк, Валерій Кордубан, Олексій Білич, Олександр Новиченко (усі – Чернівці) – по 6, Денис Михайлюк, Юрій Малек (обидва – Чернівці), Олександр Довгалюк, Віктор Стороженко (обидва - Кам'янець-Подільський, Хмельницька область) – по 5,5. В окремих номінаціях були відзначені: Юнаки- Олександр Довгалюк (Кам'янець-Подільський, Хмельницька область) – чемпіон України – 2015 (U8) Ветерани– Микола Фузік (Київ) Наймолодші учасники– Дмитро Швед (Заставнівський район, Чернівецька область) – 3 очка, Єгор Дузян (Чернівці) – 2 очка.
Дівчата- Дар'я Бондар (Кам'янець-Подільський, Хмельницька область) – 2 Організатори турніру – управління з фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради та ГО «Альянс професійних шахістів».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі