• Головна
  • На Буковині на базі військкоматів створять територіальні центри соціальної підтримки
11:57, 15 лютого 2018 р.

На Буковині на базі військкоматів створять територіальні центри соціальної підтримки

На Буковині на базі військкоматів створять територіальні центри соціальної підтримки

14 лютого керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич провів селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, військовими комісарами районних військових комісаріатів, за участі військового комісара обласного військового комісаріату  Володимира Шведюка, начальника відділу мобілізаційної роботи Чернівецької міської ради Руслана Стецюка.

Розглянуто питання щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів. Олег Стецевич наголосив на важливості проведення реформи органів військового управління згідно європейських стандартів, зокрема, шляхом створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

-Реалізація відповідних заходів дозволить створити ефективні місцеві органи військового управління з виконанням функцій щодо комплектування ЗСУ особовим складом та надавати сервісні послуги окремим верствам населення, - зазначив посадовець.

Керівник апарату облдержадміністрації звернув увагу на тому, що за підсумками утворення територіальні центри комплектування та соціальної підтримки будуть розділені на два офіси, один з яких буде повністю відкритий для населення, та буде надавати необхідні адміністративні послуги.

-Таким чином, ми переходимо на етап доступності до військових комісаріатів, - додав посадовець.У свою чергу Володимир Шведюк повідомив в рамках наради про результати проведення експерименту в період з 1 серпня по 31 грудня 2017 року на базі Чернігівського обласного військового комісаріату стосовно створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Він акцентував, що в Чернівецькій області виконання заходів щодо створення на базі військових комісаріатів ТЦК та СП передбачається здійснити до 30 грудня 2018 року у три етапи.

Також обговорено завдання, котрі стоять перед військкоматами та обласною  владою у зв’язку з реформою.Керівник апарату облдержадміністрації доручив керівникам районних державних адміністрацій всебічно сприяти проведенню реформи та надавати відповідну підтримку районним військовим комісаріатам. Про це зазначає Чернівецька ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #військомати #терцентр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...