• Головна
  • Чернівецький каратист Валерій Чоботар виборов третє місце на чемпіонаті у Дубаї
11:14, 21 лютого 2018 р.

Чернівецький каратист Валерій Чоботар виборов третє місце на чемпіонаті у Дубаї

Чернівчанин, кандидат до олімпійської збірної, завоював бронзову нагороду на турнірі Karate1 Premier League – Dubai 2018, який проходив в ОАЕ.

У півфіналі, Валерій Чоботар у конкурентному поєдинку поступився іранцеві Фадакару Алі з рахунком 2-7. Втім, вже у «бронзовому фіналі», буковинський майстер карате з рахунком 2-0 здолав хорвата Івана Квесіча.

Нагадаємо, це вже другий постіль етап турнірів серії Karate1 2018. На Karate1 Seria A в Іспанії у місті Гвадалахара, Чоботар, який виступає у ваговій категорії 84 кг, здобув впевнену перемогу. «Золото» вихованець спортивного клубу «Лідер» виборював за умов високої конкуренції – загалом 115 учасників.

Далі за розкладом турніри Прем’єр-ліги та серії А відбудуться у австрійському Зальцбургу та нідерландському Роттердамі, повідомляє cv24.com.ua.

Чернівецький каратист Валерій Чоботар виборов третє місце на чемпіонаті у Дубаї, фото-1

Фото зі сторінки Валерія Чоботаря у мережі Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію