• Головна
  • Чернівецькі депутати не змогли подолати вето міського голови
12:00, 22 лютого 2018 р.

Чернівецькі депутати не змогли подолати вето міського голови

Чернівецькі депутати не змогли подолати вето міського голови

На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутати не змогли подолати вето міського голови Олексія Каспрука, яке він наклав на рішення, яким скасовувалася можливість здавати комунальне майно в оренду за конкурсом, проведеним у системі ProZorro. Продажі.

Проект рішення на розгляд міськради був внесений з голосу та без попереднього оприлюднення. На думку міського голови, зазначене ухвалено з порушенням вимог Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Регламенту Чернівецької міської ради.

Виконавчий комітет прийняв рішення у межах своїх повноважень, а депутати, касовуючи його, не вказали підстав його невідповідності діючому законодавству. Нагадаємо, скасоване депутатами рішення виконавчого комітету визначило перелік об’єктів комунальної власності, які департамент економіки буде здавати в оренду на конкурсних засадах з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі відповідно до Порядку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України № 717 від 06.09.2017. Запровадити використання електронної торгової системи ProZorro.Продажі у Чернівцях пропонувалося з метою підтримки розвитку електронного урядування, підвищення прозорості і відкритості, ефективного управління комунальним майном.

Зазначена система забезпечує підвищення конкуренції за рахунок спрощення доступу до торгів, працює за єдиними правилами ведення публічних торгів,надає повноцінний відкритий доступ громадськості до інформації про результати публічних торгів з реалізації майна. Долучитися до цієї системи Кабінет Міністрів України рекомендував органам державної влади, органам місцевого самоврядування, комунальним підприємствам та організаціям. За кілька місяців до системи ProZorro.

Продажі долучилися десятки міських рад та державних підприємств, банків і компаній.Проект ProZorro.Продажі отримав світове визнання, переміг у фіналі конкурсу CitiT4IChallenge та став одним із кращих антикорупційних стартапів світу.

Департамент економіки міської ради у вигляді пілотного проекту пропонував здати в оренду з використанням прозорої електронної торгової системи ProZorro.Продажі шість об’єктів комунальної власності, а саме два приміщення на вул. Т.Шевченка,41 площею 20,8 та 43,7 кв.м, приміщення на вул.Садовій,1 площею 96,3 кв.м, приміщення на вул. М.Заньковецької,4 площею, 78,7 кв.м, приміщення на вул. Сковороди,1 площею 86,95 кв. м та на вул. Шептицького,23 площею 56,4 кв.м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вето #мер #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...