![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:30, 23 лютого 2018 р.
На Буковині через залишену без нагляду піч горів будинок
![На Буковині через залишену без нагляду піч горів будинок На Буковині через залишену без нагляду піч горів будинок](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 лютого у селі Романківці Сокирянського району трапилася пожежа у будівлі літньої кухні.
За попередніми висновками фахівців, загорання виникло через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Із печі, в якій господар розпалив вогонь, залишивши його без нагляду, випала жаринка та потрапила на дрова, розташовані біля печі. У подальшому вогонь перекинувся на домашні речі і поширився кімнатою.
Пожежу виявили сусіди, помітивши дим, що виходив з будівлі. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 8 м. Сокиряни та місцевої пожежної команди с. Романківці ліквідували пожежу на площі 80 кв.м., повідомляє прес-служба ДСНС України у Чернівецькій області.
Полум’я знищило покриття, частково перекриття будівлі, домашні речі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі