![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:29, 28 лютого 2018 р.
Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями
![Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями](/dist-assets/images/cap.jpg)
Чернівецька «Буковина» дозаявила трьох перспективних гравців. Серед них – воротар Костянтин Гуцул, а також захисники В'ячеслав Пилишатий та Валентин Рудич.
Костянтин ГУЦУЛ – воротар.Народився 3 червня 1999 року. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) виступав за команди «Буковина» (Чернівці) та «УФК – Карпати» (Львів). Грав у чемпіонаті Чернівецької області за ФК «Іванківці». У сезоні – 2017/18 провів у першості України за «Буковину» (U19) 9 матчів.
![Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями, фото-1 Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В'ячеслав ПИЛИШАТИЙ – захисник.Народився 25 вересня 1998 року. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) грав за чернівецьку «Буковину». У 2015-2016 роках грав у чемпіонаті Чернівецької області за «Буковину-2».
![Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями, фото-2 Чернівецький ФК "Буковина" поповнився новими гравцями, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Валентин РУДИЧ – захисник.Народився 19 лютого 1999 року. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) грав за команди ОК ім.І.Піддубного (Київ), «Динамо» (Київ), «Буковина» (Чернівці). У сезоні – 2017/18 провів у першості України за «Буковину» (U19) 9 матчів (8 голів – 4 з пенальті).
Залишили «Буковину» Микола Геник, Валерій Горда та Олександр Карапка, пише офіційний сайт клубу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі