• Головна
  • У Чернівцях зареєстрували близько півсотні домашніх улюбленців
10:32, 1 березня 2018 р.

У Чернівцях зареєстрували близько півсотні домашніх улюбленців

У Чернівцях зареєстрували близько півсотні домашніх улюбленців

Із жовтня минулого року у Чернівцях стартувала обов’язкова реєстрація домашніх тварин.

У грудні минулого року йоркширський тер’єр на кличку Бос отримав свій жетон з QR-кодом. Цей жетон є додатком до інших документів зареєстрованого улюбленця. Якщо собака загубиться, то завдяки коду, людина, що її знайшла, зможе дізнатися всю інформацію, щоб повернути чотирилапого власнику. Тоді ж господарю прийде смс-повідомлення про місце, де відсканували код з нашийника. Якщо у людини немає можливості відсканувати код, на жетоні є номер притулку для тварин, куди теж можна звернутися. Власниця Боса пані Олена каже, реєстрація домашнього улюбленця є обов’язком кожного господаря.

Олена Гакман, господарка собаки: «Більшість людей купляють тварин як іграшки. Для дітей. Часто стикаєшся з тим, що собаку викидають, хоча й купили не за маленькі гроші. Або доводять до такого стану, що тварина гине. І тому навіть ці 74 гривні, щоб зареєструвати собаку, людей жаба жме дати».

У одному з чернівецьких офісів бігає Роккі, породи джек-рассел тер’єр. Його господар не реєстрував. Роккі має спеціальний чіп, для виїзду за кордон, а на нашийнику – брелок з інформацією, щоб, якщо собака загубиться, її могли повернути господарю.

Сергій Мрачковський, господар собаки: «Якщо людина купляє собаку якоїсь породи з документами, можливо, ще й за кордоном, то зрозуміло, що собака чіпована і вона вже проходить по базах. Ті, хто чіпування дозволити собі не може чи ж просто знаходить собачку на вулиці, в притулку, думаю, повинні реєструвати».

Реєструвати улюбленців можна у притулку для тварин та деяких ветлікарнях міста. Утім,буковинці поки не поспішають це робити, розповідає директор притулку.

Василь Виноградов, директор притулку для тварин: «Хтось каже, що це пов’язують з тим, що будуть введені податки на тварин. Але у нас єдиноразова реєстрація  коштує 74 гривні. Це повний спектр. Це огляд лікаря, видача реєстраційного посвідчення».

За 4 місяці у Чернівцях зареєстрували близько півсотні домашніх улюбленців. Всього за підрахунками працівників притулку їх у місті 8 тисяч.

#Чернівці #реєстрація #домашні_улюбленці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...