• Головна
  • Андрій Данилко прокоментував інцидент з Tayanna, що стався в прямому ефірі на Нацвідборі "Євробачення" (Відео)
12:00, 1 березня 2018 р.

Андрій Данилко прокоментував інцидент з Tayanna, що стався в прямому ефірі на Нацвідборі "Євробачення" (Відео)

Андрій Данилко прокоментував інцидент з Tayanna, що стався в прямому ефірі на Нацвідборі "Євробачення" (Відео)

Щоби поставити жирну крапку у скандалі, який стався на фіналі Національного відбору на "Євробачення" 24-го лютого між членом журі Андрієм Данилком та конкурсанткою Tayanna, обидві сторони вирішили укласти мир.

Данилко, коментуючи ситуацію у програмі Олесі Бацман, заявив, що треба пробачити одне одного.

Артист також зізнався, що шкодує про те, що сталося.

"Фраза, яка була сказана різко ... я, звичайно, шкодую про це. Чесно скажу: потрібно бути стриманим, потрібно розуміти, що це прямий ефір, що там були і діти", - заявив Андрій.

Також Данилко зауважив, що усі, включаючи менеджера Таянни Олександра Кажияна, яки кричав із зали "Ганьба", дуже нервували.

"Але реально це круто, що він кинувся на амбразуру. Я хочу, щоб ця вся історія закінчилася. Я думаю це має зійти нанівець, це все було на емоціях", - сказав Андрій.

"Ви мене, будь ласка, вибачте за суботню ситуацію, яка сталася. І Tayanna, і Міша Ясинський, і Саша Кажиян. Ми всі хайпонули на цьому, але ми всі живемо в одній країні, і я думаю, треба пробачити один одного", - підсумував Данилко.

У свою чергу директор Tayanna у Facebook опублікував пост, яким підтвердив, що конфлікт вичерпаний, пише ТАБЛОID.

"У цій ситуації я прийму на себе роль учня, який не тримає зла на розлюченого вчителя. Три роки тому я зрозумів, що любов сильніша за нелюбов. тому, так, треба пробачити один одного…" – написав Кажиян.

#конфлікт #АндрійДанилко #Євробачення
Оголошення
live comments feed...