• Головна
  • "А чи не завдяки атовцям ви водите свої маршрутки", - військовий комісар різко відповів водієві, який вигнав бійця (відео)
14:49, 1 березня 2018 р.

"А чи не завдяки атовцям ви водите свої маршрутки", - військовий комісар різко відповів водієві, який вигнав бійця (відео)

"А чи не завдяки атовцям ви водите свої маршрутки", - військовий комісар різко відповів водієві, який вигнав бійця (відео)

Володимир Шведюк різко відповів водієві, який нещодавно вигнав атовця із маршрутки.

Крім того, військовий комісар Чернівецької області розповів журналістам, що його непокоїть ставлення деяких мешканців та чиновників Західних областей до військових подій на Сході та воїнів-атовців: «На жаль, хочу відмітити є також така специфіка Західних областей – віддаленість від війни, пише АСС. Тут ми займаємось своїми комерційними питаннями, проектами, буваю у радах - міській та обласній – є досить багато патріотично налаштованих людей, але іноді побудеш на якихось заходах – про збройну агресію в Україні взагалі жодного слова. Ми ж маємо не забувати, що там знаходяться хлопці, завдяки яким і здійснюються такі проекти. Мене дуже обурила оця нещодавня історія із маршрутником, який вигнав атовця. Я хочу знайти отого маршрутника і сказати: «А чи не завдяки оцьому атовцеві ти їздиш тут на цій маршрутці і заробляєш на них гроші? Якщо б не було б там атовців, ти б тут не їздив. Зараз прийшов би той полк великого войска донского, який складається із російських найманців – криміналітету, другий - із чеченців, а третій батальйон – із донецької босоти-бандюків, я би побачив, як ти водив би свою маршрутку і кому би ти платив.»

Також Володимир Шведюк зазначив, що нині є декілька основних причин уникнення строкової служби в ЗСУ : це те, що чимало чоловіків призовного віку виїжджають за кордон, просто не бажають іти служити до війська або не хочуть брати до рук зброю через релігійні переконання. "Трапляються також дзвінки від батьків. От телефонує мамочка вже дорослого синка і каже – нехай він краще буде сидіти,але до армії його не відпущу. - повідомив військовий комісар області, - хоча є чимало і позитивних прикладів. На медичній комісії трапляються такі картини: сидить сильний ,здоровий чоловік і шукає недуги, щоб не іти до армії. А буває, що хлопчик - худенький, маленький сам проситься до Збройних сил України", - каже Володимир Шведюк.

#комісар #водій #боєць #атошник
Оголошення
live comments feed...