• Головна
  • В Чернівецькій ОДА підтвердили інформацію про закриття навчальних закладів
14:45, 2 березня 2018 р.

В Чернівецькій ОДА підтвердили інформацію про закриття навчальних закладів

В Чернівецькій ОДА підтвердили інформацію про закриття навчальних закладів

У Чернівецькій ОДА підтвердили та прокоментували інформацію про закриття всіх навчальних закладів через нестачу газу.

Про те, що Буковина готується до закриття навчальних закладів на декілька днів та про обмеження споживання газу на своїй сторінці у Фейсбук повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

"Настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 02.03.2018 по 06.03.2018 (включно). Прошу звернути увагу на Протокол засідання кризового комітету при Міненерговугілля. Готуємося до припинення навчання у школах, дитсадках та ВНЗ з 03.03. по 06.03. Мова має йти і про 07.03. також.

Згідно Протоколу головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА:

- зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

- обмежити споживання природного газу великим та середнім промисловими споживачами, які використовують газ як сировину на 10 % (щодобово) на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;

Окрім того, ДСНС України спільно з головами обласних державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування вирішити питання відкриття укриттів та пунктів обігріву. Обласна виконавча влада готує окремі листи щодо необхідності виконання рішень кризового комітету при Міненерговугілля по відповідних сферах", - зазначив Павлюк. 

#школи #заклади #газ
Оголошення
live comments feed...