• Головна
  • Зменшувати подачу тепла до будинків чернівчан, тепловики не будуть
13:07, 3 березня 2018 р.

Зменшувати подачу тепла до будинків чернівчан, тепловики не будуть

Зменшувати подачу тепла до будинків чернівчан, тепловики не будуть

Чернівцям поки не загрожує «газова криза».

Про це повідомив керівник КП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук.

– «Газ споживається зараз в економному режимі. Зокрема, цього вдалося досягти завдяки встановленню лічильників тепла у багатоповерхівках, – розповідає Олександр Меленчук. – До того ж синоптики обіцяють найближчим часом потепління, що автоматично призведе до зменшення подачі газу».

Нагадаємо, “Нафтогаз” просить українців знизити температуру в будинках через нестачу газу. Можуть закрити навчальні заклади. Про це сказано в повідомленні прес-служби компанії.

– “Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу “Газпром” повідомив нам, що знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продажі газу іншим клієнтам… Мета – здійснити мрію або про “Україна змерзнула”, або про “Україна – ненадійний транзитер і відбирає газ”. Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого… Давайте вчинимо погано і зіпсуємо людині свято. Нам треба протриматися всього 3-4 дні, поки не минуть холоди. У кого є казани, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус удень і на 2 градуси вночі”, – сказано в повідомленні.

cv24.com.ua

#газ #криза #тепло
Оголошення
live comments feed...