• Головна
  • З понеділка Держпродспоживслужба Буковини виходить на перевірки
18:01, 3 березня 2018 р.

З понеділка Держпродспоживслужба Буковини виходить на перевірки

З понеділка Держпродспоживслужба Буковини виходить на перевірки

З понеділка працівники ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області виходять на планові перевірки Фахівці перевіряримуть різні підприємства харчової промисловості, ферми, дошкільні установи, школи, лікарні на дотримання санітарних норм, прав захисту споживачів, дотримання підприємствами контролю за препаратами , які використовують для захисту рослин.

"Перевірки проводитимуться згідно із уніфікованими актами щодо дотримання ветсанітарних вимог, дотримання контролю за препаратами , які застосовуються до рослин, перевірка захисту прав споживачів", - повідомив асс Олександр Александрюк, керівник ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області. 

Відтепер Держпродспоживслужба має право не лише реагувати на ситуації, які склалися в певних сферах контролю, але й виконувати превентивну функцію. Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа пояснив, що до цього часу перевірки здійснювалися лише за в позаплановому режимі. Тобто інспектор Держпродспоживслужби мав право вийти на перевірку суб’єкта господарювання лише на підставі обґрунтованого звернення громадянина України.

«Відсутність нормального контролю призвело до збільшення кількості звернень громадян. Так, торік до Держпродспоживслужби надiйшло 5,3 тис. звернень вiд 9,1 тис. громадян.

#Буковина #Держпродспоживслужба #перевірка
Оголошення
live comments feed...