• Головна
  • Співак, який представить Україну на Євробаченні розповів, чи є у нього конфлікт з буковинкою TAYANNA
15:03, 4 березня 2018 р.

Співак, який представить Україну на Євробаченні розповів, чи є у нього конфлікт з буковинкою TAYANNA

Співак, який представить Україну на Євробаченні розповів, чи є у нього конфлікт з буковинкою TAYANNA

Молодий український виконавець MELOVIN, який завоював право представляти Україну на міжнародному конкурсі "Євробачення-2018", заявив, що у нього немає конфлікту з фіналісткою нацвідбору TAYANNA, йдеться у "Світському житті".

"З TAYANNA ми завжди перетиналися, ми завжди ставили один одному якісь питання, бажали удачі. Немає конфлікту між мною і TAYANNA. Є конфлікт між мною і кимось там, чимось, бо, можливо, хтось вважає мене конкурентом, хтось заздрить, інший ще щось. Я не звертаю на це уваги", - зазначив артист.

На питання Катерини Осадчої, кого з фіналістів другого півфіналу "Євробачення-2018" MELOVIN вважає своїм конкурентом, він відповів: "Я з Одеси. Мене виховувала одеська сім'я, "такі да". І мене навчили такому факту, який, мені здається, звучить завжди дивно: "Головний конкурент – це ти в дзеркалі"".

До речі, TAYANNA другий рік поспіль займає друге місце у фіналі Національного відбору "Євробачення-2018". Цьогоріч співачка від журі отримала максимальну кількість балів – 6, а від глядачів – 4 бали. Тоді, як MELOVIN журі поставило 5 балів, а глядачі – 6.

#MELOVIN #TAYANNA
Оголошення
live comments feed...