• Головна
  • У Чернівцях оголосили переможців відбіркового конкурсу фестивалю «Червона рута»
10:00, 5 березня 2018 р.

У Чернівцях оголосили переможців відбіркового конкурсу фестивалю «Червона рута»

У Чернівцях оголосили переможців відбіркового конкурсу фестивалю «Червона рута»

Журі всеукраїнського фестивалю популярної музики "Червона рута" оголосило переможців і так званих "резервістів" Чернівецького відбіркового конкурсу, який пройшов у вихідні у Чернівцях.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, наприкінці гала-концерту в обласній філармонії виконавчий директор фестивалю Мирослав Мельник оголосив рішення журі.

Так, переможцями у жанрі "український автентичний фольклор" стали колективи "Гердан" та "Коралі".

Резервістами у жанрі "популярна музика" стали такі виконавці: Оксана Бойко, Степан Білавчук, Дмитро Банарь, Софія Сєрова, Мар’яна Слюсар, Аліна Нестерова, Даніела Беца, Євгенія Калинич.

Водночас переможцем у жанрі "популярна музика" стала виконавиця Мар’яна Мицак.

Журі визначило переможцем у жанрі "сучасна танцювальна музика" виконавця Устима Бука.

У жанрі "акустична музика" резервістами стали Уляна Пілат, Вероніка Шевченко і Альфонсо Олівер (Італія). А переможцями у цьому жанрі стали Ольга Ворохта й Ірина Годзюр.

У жанрі "рок-музика" журі визначило резервістами гурти "Монополія" та "Грідо Кіллерс". Переможцями у цьому жанрі стали гурти "Denomen" та "Гудіні".

А в жанрі "інша музика" переміг гурт з Кіцманя "Форшлаг".

Довідка. Фестиваль "Червона рута" - це постійно діючий всеукраїнський молодіжний фестиваль сучасної пісні та популярної музики, що проводиться раз на два роки. У парні роки проводяться обласні відбіркові конкурси у кожній, без винятку, області України. У непарні роки – підготовка та проведення фінальних змагань фестивалю. Конкурси проводяться у шести жанрах: український автентичний фольклор, популярна, танцювальна, акустична, експериментальна та рок-музика. Між відбірковими та фінальними конкурсами постійно діє мистецька Школа-майстерня фестивалю.

Перший фестиваль "Червона рута" відбувся упродовж 17-24 вересня 1989 року в Чернівцях. Цей фестиваль дав початок кар’єрі багатьох нині популярних і відомих українських артистів - гуртам "Брати Гадюкіни", "ВВ", "Кому вниз" та багатьом іншим.

#Чернівці #конкурс #Червона_рута
Оголошення
live comments feed...