• Головна
  • Освітні послуги на Буковині отримають нову якість
16:32, 5 березня 2018 р.

Освітні послуги на Буковині отримають нову якість

Освітні послуги на Буковині отримають нову якість

Wi-Fi та інтерактивні дошки у класі, персональні мобільні пристрої  у першокласників, а також інші інтерактивні мультимедійні електронні засоби навчання будуть придбані за кошти державної освітньої субвенції у розмірі 33 мільйонів 705,3 тисяч гривень.

Про це заявив голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук, повідомляє Чернівецька ОДА.

Понад 8 мільйонів гривень з них піде також на придбання шкільних автобусів, одномісних парт-«трансформерів» тощо. Про це йшлося на нараді з питань впровадження реформи децентралізації, в якій брали участь голови райдержадміністрацій та керівники об'єднаних територіальних громад.

- Від 1 вересня цього року запрацює початкова Нова українська школа, – зазначив  Олександр Фищук, – а це потім дозволить модернізуватися загальній середній освіті як в Україні, так і в області зокрема. Та до початку нового навчального року ще мають пройти відповідне навчання вчителі перших класів, адже перед ними стоять дуже складні завдання. І, мабуть, головне, – навчити нашу малечу вчитися, аналізувати явища та застосовувати свої занання на практиці.

Також Олександр Фищук наголосив на необхідності створення інклюзивно-ресурсних центрів, які виявлять і здійснюватимуть супровід дітей з особливими потребами в об'єднаній територіальній громаді та районі. Бо з вересня  такі центри повинні запрацювати. Тим паче, що кошти на обладнання центрів уже є.

- Словом, освітні послуги отримають нову якість, – підсумував голова облдержадміністрації.  

#Буковина #освіта #субвенція
Оголошення
live comments feed...