• Головна
  • Чернівецька область отримає 600 тисяч гривень на створення Єдиного державного веб-порталу
19:17, 5 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецька область отримає 600 тисяч гривень на створення Єдиного державного веб-порталу

Чернівецька область отримає 600 тисяч гривень на створення Єдиного державного веб-порталу

Реформування сфери адміністративних послуг  посідає серед головних напрямів здійснення децентралізації.

Олександр Фищук повідомив, що нині в області функціонують 17 ЦНАПів. Зокрема 11 – при усіх районних державних адміністраціях, 2 – у містах обласного значення (м. Чернівці та м. Новодністровськ), 4 уже діють в об’єднаних територіальних громадах, а саме: Глибоцькій, Сокирянській, Недобоївській та Великокучурівській ОТГ.

Найближчим часом центри надання адміністративних послуг з’являться у Мамаївцях і Лужанах, а також у Вашківцях. І після розширення мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП),у Чернівецькій області функціонуватимуть 29 ЦНАПів, що, відповідно, дозволить забезпечити 95,5% мешканців краю якісними адміністративними послугами та доступністю до них у межах 10 хвилин. Голова Чернівецької ОДА підкреслив, що саме виконавча влада є організатором процесу децентралізації та утворення ОТГ.

Коли в області завершиться період утворення ЦНАПів, вони всі будуть під’ְєднані до веб-порталу, на створення якого виділяється 600 тисяч гривень. Саме там буде зібрана вся обласна база даних. І таким чином, не виходячи з квартири, можна буде отримати через Інтернет будь-яку довідку. Відтак обласна база інтегрується до Єдиного державного порталу з надання адміністративних послуг, інформує прес-служба ОДА.

#послуги #децентралізація
Оголошення
live comments feed...