• Головна
  • У Чернівцях все частіше скаржаться на напади безпритульних собак
14:29, 5 березня 2018 р.

У Чернівцях все частіше скаржаться на напади безпритульних собак

У Чернівцях  все частіше скаржаться на напади безпритульних собак

Все частіше чернівчани скаржаться на напади безпритульних псів.

-Якщо раніше зверталися з покусами - 5 від домашніх, 2 від безпритульних, то зараз 6 від безпритульних, - повідомив у групі "Безпечні Чернівці" у Фейсбук адміністратор Сергій Добжанській.

Великі зграї собак з'явилися у різних районах міста.

- В Садгорі справжня біда. Зграї здичавілих собак біля шкіл, лікарні, магазинів-неможливо пройти. Є серед собак і "кліпсовані", але це не міняє ситуацію, їм зуби не виривали. Наша міська влада абсолютно не розуміє справжньої загрози і ігнорує проблему, - розповідає чернівчанин Дмитро Сірман.

- Сьогодні до нашого міста завітала моя знайома волонтерка зі Львова. Дівчина приїхала по справах. Але замість того, щоб їх вирішувати, одразу ж по приїзді була покусана бродячим псом і півдня провела в травмпункті на Фастівській. Будь ласка, наведіть порядок з вуличними собаками, щоб люди могли приїздити в Чернівці без остраху, - написав у групі "Безпечні Чернівці" у Фейсбук чернівчанин Дмитро.

У 2017 році серед тварин зареєстровано 9 випадків захворювання сказом проти 14 випадків у 2016 році. Високою є частка звернень в лікувально-профілактичні заклади області за антирабічною допомогою з приводу нападу домашніми тваринами (55%). Антирабічне лікування призначалось 403 особам з 1083 осіб, що звернулись (37%). Повний курс щеплень отримали 263 особи (65%)",  інформує Державна установа обласний лабораторний Центр Міністерства охорони здоров'я України.

#собаки #напади
Оголошення
live comments feed...