• Головна
  • Буковинець хотів за 100 євро відкупитися від поліції та лікаря-нарколога
15:17, 5 березня 2018 р.

Буковинець хотів за 100 євро відкупитися від поліції та лікаря-нарколога

Буковинець хотів за 100 євро відкупитися від  поліції та лікаря-нарколога

Щоб уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху, буковинець намагався надати хабар поліцейським та лікарю-наркологу.

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 30-річного жителя Чернівців за обвинуваченням у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369 (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) та ч. 2 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 20 січня 2018 року інспектори патрульної поліції затримали обвинуваченого, у зв’язку із вчиненням ним адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 122, 122-2, ч. 1 ст. 130 та ст. 185 КУпАП . Після чого, для проведення медичного огляду на встановлення стану сп’яніння, затриманого було доставлено до Чернівецького обласного наркологічного диспансеру, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

Щоб уникнути відповідальності затриманий запропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 100 євро, за невчинення ними дій, спрямованих на притягнення до відповідальності за скоєння адміністративних правопорушень.

Крім цього, неправомірну вигоду чоловік запропонував лікарю-наркологу, за складання медичного висновку про відсутність ознак сп’яніння.

Працівники поліції припинили вказані незаконні дії затриманого та застосували до нього заходи поліцейського примусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #водій #лікар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...