• Головна
  • У соцмережах уже є кілька звернень від потенційних батьків, готових усиновити підкинуте немовля, але медики сподіваються, що рідна мати схаменеться
09:24, 6 березня 2018 р.

У соцмережах уже є кілька звернень від потенційних батьків, готових усиновити підкинуте немовля, але медики сподіваються, що рідна мати схаменеться

 У соцмережах уже є кілька звернень від потенційних батьків, готових усиновити підкинуте немовля, але медики сподіваються, що рідна мати схаменеться

Ми вже повідомляли, що на Буковині породілля відмовилася від немовляти, підкинувши його у "вікно життя" в буковинському містечку Сторожинець. До тамтешньої лікарні підкинули хлопчика, якому виповнилося лише кілька днів.

До того за вісім років існування цього вікна його задіяли тільки один раз у 2016 році. Днями вікно спрацювало знову – черговий лікар почула сигналізацію, а в боксі побачила сплячого хлопчика. "Знайшли хлопчика у комбінезоні, досить приємної зовнішності. Ми одразу забрали дитину, бо був надзвичайний мороз, і перше що було на думці: аби не перемерзла",- розповіла ТСН акушер-гінеколог Інна Довгалюк.

Поклали його у спеціальний бокс, який збудували ще у 2012 році, аби матері, які хочуть відмовитись від дитини, могли зробити це анонімно і без загрози кримінальної відповідальності. За цей час вікном життя скористувались лише один раз.

Поруч із немовлям були памперси, чистий одяг та записка з єдиною фразою: "Щеплення є!". Нині хлопчик у палаті пологового відділення, із ним постійно чергує медсестра. "Здорова, активна дитина. Вимагає до себе уваги, любить поїсти", - каже доглядальниця Руслана Киселиця.

Завідувач пологового відділення написала в соцмережах про знайду, і місцеві жителі одразу потяглися до лікарні з одягом, памперсами та грішми. Під речі довелося навіть виділити окрему кімнату. "Він у нас зараз екіпірований по повній програмі", - визнає Валентина Манчуленко.

Немовля вирішили похрестити просто в лікарні та назвали його Ярославом, бо таїнство відбулося в день святого князя Ярослава Мудрого. Лікарі впевнені, що на знайду чекає гарна доля, бо й попередника з "вікна життя" всиновили за лічені місяці, а в соцмережах уже є кілька звернень від потенційних батьків, готових узяти маленького хлопчика на виховання. Але медики все ще сподіваються, що рідна мати маленького Ярослава схаменеться і повернеться за сином. За законом, жінка зможе зробити це впродовж наступних двох місяців. Хлопчик чекатиме на маму в чернівецькому будинку немовляти, куди його переведуть за тиждень. 

#немовля #підктнуте #батьки #усиновити
Оголошення
live comments feed...