• Головна
  • Для декількох закладів культури на Буковині призначили керівників
17:44, 6 березня 2018 р.

Для декількох закладів культури на Буковині призначили керівників

Для декількох закладів культури на Буковині призначили керівників

Вчора в обласній державній адміністрації відбулось засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівників закладів культури та мистецтва.

Таємним голосуванням визначено переможців конкурсного добору. Так, на посаду директора-художнього керівника обласного академічного музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської визначено Юрія Марчака, на посаду директора учбово-методичного центру культури Буковини - Миколу Шкрібляка, на посаду директора обласного художнього музею Інну Кіцул, на посаду директора Чернівецької обласної бібліотеки для дітей -Аліну Білу.

Троє із чотирьох переможців конкурсу вже працювали керівниками цих закладів культури і на конкурсі підтвердили свою спроможність обіймати свої посади.

Загалом на 4 вакантних посад було 6 претендентів. Конкурс проходив у два етапи і транслювався в режимі он-лайн на сайті управління культури облдержадміністрації. Мета проведення конкурсу – об’єктивна оцінка знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури. До складу конкурсної комісії входили фахівці обласної державної адміністрації, представники трудових колективів закладів та громадських організацій, повідомляє прес-служба ОДА.

#ОДА #керівник #заклад
Оголошення
live comments feed...