• Головна
  • Чернівецький рибоохоронний патруль закликає повідомляти про незаконний вилов риби
18:30, 6 березня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає повідомляти про незаконний вилов риби

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає повідомляти про незаконний вилов риби

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає не бути байдужими до рибних запасів та дотримуватись встановлених правил рибальства.

Настала весна, а це значить, що у водоймах розпочнеться процес нересту.

Шлях від ікринки до дорослої рибини доволі складний, оскільки, на ранніх етапах розвитку риба є особливо вразливою, тому не кожна ікринка проходить цей шлях до кінця. Дослідами встановлено, що з ікринок, відкладених самкою коропа, 97% малюків не досягає трирічного віку, причому 93% риби гине протягом перших 7 -10 діб після нересту. Добові й тижневі коливання рівня води у водоймах нерідко призводять до осушення нерестовищ та загибелі ікри. Крім того, людський фактор займає не останнє місце серед негативного впливу на процес нересту риби та її подальшого розвитку, інформує Чернівецька ОДА.

Чернівецький рибоохоронний патруль нагадує про заборону вилову риби під час нересту. У випадку, якщо був зафіксований незаконний вилов риби або порушення правил збуту біоресурсів (риби) на території Чернівецької області та Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської і Вінницької областей, просять терміново повідомляти на «гарячу» лінію до Управління Чернівецького рибоохоронного патруля 066-06-73-869, (0372) 52-00-27 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

#риба #природоохороннийпатруль
Оголошення
live comments feed...