• Головна
  • У Чернівецькій ОДА прокоментували обшуки у родичів Фищука
10:16, 7 березня 2018 р.

У Чернівецькій ОДА прокоментували обшуки у родичів Фищука

У Чернівецькій ОДА прокоментували обшуки у родичів Фищука

До голови облдержадміністрації надійшли звернення від громадських організацій, в яких ішлося про вчинення злочинів у сфері службової діяльності керівником Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки НП України Іваном Тичиною та начальником Чернівецької митниці ДФС Миколою Салагором, передбачених Кримінальним кодексом України стаття 364 (зловживання владою та службовим становищем), 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), 367 (службова недбалість).

Вказане звернення, на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук відправив у відповідні міністерства та НАБУ для перевірки викладених фактів та вжиття необхідних заходів.

«Не виключаю, що відправлені матеріали могли послужити причиною так званих «дзеркальних заходів» у вигляді обшуку в моєї доньки. Тим паче, що обшуки проводило Управління захисту економіки у Тернопільській області, мабуть, колеги вирішили заступитися за своїх», - заявив голова облдержадміністрації О.Фищук, повідомляє прес-служба ОДА.

Прикметно, що на одному з телеканалів ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу.

#ОДА #Чернівці #обшуки
Оголошення
live comments feed...