• Головна
  • Ціновий бум: cкільки коштуватимуть квіти у Чернівцях на 8 березня
11:30, 7 березня 2018 р.

Ціновий бум: cкільки коштуватимуть квіти у Чернівцях на 8 березня

Ціновий бум: cкільки коштуватимуть квіти у Чернівцях на 8 березня

Вже завтра все місто потоне в яскравих барвах весняних квітів, а тим часом у міських квіткарнях впевнено зростають ціни на найбажаніший подарунок цього дня.

Напередодні 8 березня, ми відвідали кілька провідних квіткових магазинів та ринків Чернівців, щоб довідатися, скільки ж доведеться витратити чернівчанам, щоб привітатисвоїх близьких жінок.

Здавна символом весняного свята вважаються тюльпани, їх вартість коливається сьогодні від 20 до 25 гривень в залежності від розміру квітки. Так, невеличкий букетик в композиції обійдеться буковинцю приблизноу 120 гривень.

Значно більше доведеться витратити тим, хто вирішить порадувати своїх красунь трояндами, вартість на них також різна і складає в середньому 50 гривень за квітку. А щоб придбати букетик троянд чернівчанам доведеться розщедритися на покупку у 300-400 гривень .

Найскромнішу ціну мають підсніжники, їх можна купити за 10-15 гривень.

Чи є виправданим таке підвищення цін на квіти 8-го березня? Продавчині лише стискають плечима та розводять руки, мовляв, свято і так було завжди.

Тож милі буковинки, не важливо який букет ви отримаєте та якою буде його вартість, найголовніше, щоб на вашому обличчі в цей та всі наступні дні сяяла щира посмішка щастя.

Редакція сайту «0372.ua»щиро вітає жіночу половину людства з Святом весни, зичимо вам міцного здоровя,позитивного настрою та успіху у всіх починаннях!

#8березня #квіти #букет
Оголошення
live comments feed...