• Головна
  • Чернівецька "Буковина" поступилася супернику з Тернополя у контрольному матчі
18:30, 7 березня 2018 р.

Чернівецька "Буковина" поступилася супернику з Тернополя у контрольному матчі

Черговим суперником чернівецької «Буковини» у контрольному матчі стала команда другої ліги «Нива» (Тернопіль).

У першому таймі наша команда пропустила тричі. Шкіряна куля у воротах підопічних Віктора Мглинця побувала на 8,16 та 41 хвилинах зустрічі.

Гравці буковинського колективу також мали шанси відзначитися. На 18 хвилині зустрічі на «побачення» з голкіпером «Ниви» виходив Ладік Мелконян, який після травми повернувся на поле. Небезпеку ліквідував воротар суперника. А на 31 хвилині гри м’яч у ворота гостей намагався переправити Андрій Королянчук – шкіряна куля опинилася у руках тернопільського голкіпера.

У другому таймі команди голів не забивали. На 65 хвилині зустрічі запам’ятався удар Антона Батрака, на який зреагував голкіпер «Ниви». Підсумок матчу - 3:0 на користь "Ниви", пише Чернівці.спорт.

Через травми у матчі з «Нивою» не зіграли Роман Шафоростов, Ігор Бойчук, Вадим Українець та Євген Немтінов.

Склад «Буковини»: потенційний новачок, Найко, Пилишатий, Рудич, Нікифоряк (Жумига, 50), Шишигін, Раулюк, Батрак, потенційний новачок, Мелконян, Королянчук (Гакман, 66).

14 березня «Буковина» зіграє на штучному полі ФОК «Олімпія» контрольний матч із командою «Нива-В» (Вінниця). Початок – 14:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію