• Головна
  • У Путильському районі найнижчий рівень охоплення щепленням проти кору
20:24, 7 березня 2018 р.
Надійне джерело

У Путильському районі найнижчий рівень охоплення щепленням проти кору

У Путильському районі найнижчий рівень охоплення щепленням проти кору

Заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк назвав проблемою, те, що батьки відмовляються вакцинувати дітей і навів приклад Путильського району.

- 37 % із загальної кількості хворих на кір по області - це жителі Путильського району! Це найвищий рівень захворюваності, при чому також один з найвищих і по Україні! Водночас, у Путильському районі найнижчий рівень охоплення щепленням проти кору, паротиту та краснухи - дітей у віці 1 року щеплено 51 % від запланованої кількості у 2017 р., а у віці до 6 років щеплено всього 66 % дітей від запланованої кількості за 2017 р, - написав Михайло Павлюк на своїй сторінці у Фейсбук.

2 березня в Чернівецьку обласіь поставлено 9 тисяч доз вакцини Пріорікс за рахунок держпоставок. Ця вакцина згідно Наказу департаменту охорони здоров'я ОДА від 5 березня розподілена по місту та районах області.

- Будьмо відповідальними, робімо свою роботу, не шукаймо якоїсь альтернативи. Проблемою і далі залишається прихильність громадян до вакцинації, - наголосив чиновник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кір #щеплення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...