• Головна
  • У Чернівцях під стінами ОДА влаштували пікет
15:03, 9 березня 2018 р.

У Чернівцях під стінами ОДА влаштували пікет

У Чернівцях під стінами ОДА влаштували пікет

Представники підприємства "Дім" Чернівецького обласного товариства людей з інвалідністю "Мир Добробут Інвалідам" вийшли на протест під стіни Чернівецької ОДА.

Пікетувальники заявляють про факти грубого порушення законних прав людей з обмеженими можливостями, цинічного втручання у їх внутрішню господарську та статутну діяльність. Вони заявляють, що протягом двох останніх місяців проводиться спланована цілеспрямована кампанія проти Чернівецького обласного товариства людей з інвалідністю та її членських організацій, метою якої є: захоплення майна, матеріальних цінностей, печаток, установчих документів тощо. 

До процесу вирішення цих деструктивних задач залучені органи правопорядку в м. Чернівці, повідомляє ІА "АСС".

Представники обласного товариства інвалідів запевняють, що 3 січня вранці прийшли на своє робоче місце, однак невідомі особи не допустили їх до найманих офісних та складських приміщень.

Зараз всі звернення до правоохоронних органів керівництва підприємства інвалідів "Дім" та законних їх представників до поліції мають спротив з боку останніх, які своєю бездіяльністю "кришують" беззаконня, кажуть пікетувальники.

Люди з обмеженими можливостями заявляють, вони не тільки не мають захисту, але й є об’єктом для свавілля злочинців та правоохоронців.

#Чернівці #ОДА #пікет
Оголошення
live comments feed...