• Головна
  • Патрулювати Чернівці має поліція, а не національні дружини
10:45, 12 березня 2018 р.

Патрулювати Чернівці має поліція, а не національні дружини

Патрулювати Чернівці має поліція, а не національні дружини

Своє ставлення до самовільних патрулювань національних дружин висловив у програмі "Суть речей" на Радіо 10 начальник патрульної поліції Чернівецької області, Артур Шкроб. 

Слухач: Як проходять спільні патрулювання з Національним Корпусом та Національними дружинами? Чи є користь від таких спільних патрулювань? Часто можна побачити у фейсбуці їхні звіти про самовільне "патрулювання" у різних районах міста. Чи мають вони право на таку самодіяльність?

Артур Шкроб: Патрульна поліція не патрулює спільно з національними дружинами. Такого не було і не має.

Людмила Григорчук: Як ви ставитися до таких самовільних патрулювань дружин?

Артур Шкроб: Є інститут правоохоронних органів. Є нацполіція і патрульна поліція. Слідкувати за порядком і наводити порядок у місці мають вони. Однозначно з громадою спільно. Але патрулювати вулиці міста має саме національна поліція.

Людмила Григорчук: Ви не дуже за, особисто?

Артур Шкроб: Однозначно. Розумієте, а хто буде контролювати їх? Ми маємо розуміти, що правоохоронець, який прийняв присягу вірно служити і захищати кожного жителя, нашу неньку країни, він буде з гідністю нести високе звання поліцейського і служити та захищати,а самовільні утворення не зрозуміло, чим вони займаються.

Людмила Григорчук: За цей період , відколи ви працюєте, була може від них якась важлива інформація, може допомогли вам розкрити злочини?

Артур Шкроб: Ні. Не відчули ми жодної допомоги. Ми справляємося без них досить достойно.

#Чернівці #патрулювання #національні_дружини
Оголошення
live comments feed...