• Головна
  • Захворюваність на ГРВІ та кір на Буковині значно зменшилась
16:30, 12 березня 2018 р.

Захворюваність на ГРВІ та кір на Буковині значно зменшилась

Захворюваність на ГРВІ та кір на Буковині значно зменшилась

Під час сьогоднішньої апаратної наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, обговорено ситуацію щодо стану захворюваності населення Чернівецької області на ГРВІ, грип, та кір.

Зокрема, як повідомила в.о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Гопко, фіксується суттєве зниження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед буковинців, порівняно з попереднім тижнем.

За попередній тиждень 2018 року (10 тиждень року)в області зареєстровано близько 5 тис. осіб, хворих на ГРВІ. Від початку епідсезону на ГРВІ та грип захворіло 90 тис. 511 осіб. Рівень захворюваності на ГРВІ є нижчим за епідемічний поріг на 30%.

Порогові значення перевищені лише у Вижницькому, Путильському та Сокирянському районах.

За останній тиждень на Буковині зареєстровано 50 випадків захворюваності на кір. Показники захворюваності, порівняно з січнем, поступово знижуються, повідомляє прес-служба ОДА.

Найбільше випадків захворювань зареєстровано в Путильському та Глибоцькому районах, а також у м. Чернівці.

Вакцини проти кору є в достатній кількості на всіх адміністративних територіях.

В області створено всі умови для проведення планової вакцинації дітей 1-ого року життя та шестирічних, а також дітей з порушеним календарем щеплень.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць повідомила, що серед захворілих на кір мешканців краю з початку року 288 осіб було госпіталізовано, з них – 132 дитини, та 7 вагітних з 1 новонародженою дитиною, котрі наразі вже виписані.

Щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій, за останній тиждень госпіталізовано 127 хворих осіб, з яких – 95 дітей.

Випадків важких форм захворюваності на ГРВІ та кір у буковинців не зафіксовано.

#кір #грві #грип #захворювання
Оголошення
live comments feed...