• Головна
  • На Буковині затопило дорогу між двома селами (Фото)
17:02, 12 березня 2018 р.
Надійне джерело

На Буковині затопило дорогу між двома селами (Фото)

На Буковині затопило дорогу між двома селами (Фото)

В листопаді 2017 року дорогу від Сторожинця і до межі Старих Бросківців та Бобівців відремонтували за кошти Служби автомобільних доріг області, а підрядником виступило ТОВ “Агробудналадка”. Вартувало виконання робіт 5,07 мільйона гривень.

Під час танення снігу виявилося, що при виконанні ремонту було загорнуто дренажну трубу і біля проїжджої частині утворилося величезне глибоке “озеро”, вода з якого почала розмивати дорогу, інформує Сторожинець.інфо.

Ще восени місцеві жителі просили не зсипати глину в тому місці, оскільки вона блокувала стік води з дороги, але тоді водії вантажівок переконували, що все буде добре і дренаж буде працювати. 

В п’ятницю декілька десятків жителів Нових Бросківців згуртувалися, викликали представника підрядника, старосту села Нові Бросківці Івана Малованюка та заступника міського голови Валерія Абрамчука і висловили їм свої претензії. Люди переживали, що якщо спустити воду з канави, вона може затопити приватне господарство, що знаходиться нижче і розмиє чи не єдину дорогу на Нові Бросківці.

Вже в суботу працівники ТОВ “Агробудналадка” оновили канави та прочистили дренаж і вода, не нашкодивши нікому, пішла з дороги. На цьому конфліктну ситуацію було вичерпано.

#дорога #село #вода
Оголошення
live comments feed...