• Головна
  • У Чернівцях можна безкоштовно зробити аналіз води з-під крану
11:32, 13 березня 2018 р.

У Чернівцях можна безкоштовно зробити аналіз води з-під крану

У Чернівцях можна безкоштовно зробити аналіз води з-під крану

Про це на прес-конференції у міськраді розповів начальник комунального підприємства "Чернівціводоканал" Анатолій Чабан.

"Я буду лобістом чернівецької води і скажу, що вона якісна та безпечна. Щодня у нашій лабораторії її відбирають на аналіз і контролюють. Вода відповідає всім санітарним нормам", - зазначив Чабан.

Начальник вимірювальної лабораторії КП “Чернівціводоканал” Галина Кривчанська повідомила, що у 2017 році не було виявлено жодних відхилень від санітарно-гігієнічних вимог у водопровідній воді. 

"На очисних спорудах водогону Чернівці відбувається поетапне очищення. Контроль за якістю води здійснююється щогодини. Також щоденно лабораторія відбирає зразки на аналіз після хлорування перед подачею у мережу. Раз на тиждень робимо періодичний скорочений і раз на місяць повний аналіз за усіма показниками, які потрібно перевіряти", - додала вона.

Водночас у водоканалі зазначили, що не можуть контролювати якість води у кранах, пише molbuk.ua

"У нас водопровідні мережі у місті старі. Якщо з резервуарів чистої води виходить вода чиста, то ми, на жаль, не можемо контролювати її якість у кранах.

Вода може виходити з крану з неприємними органолептичними показниками. Це пов’язано з тим, що часто бувають пориви на водогоні та на розподільчій мережі міста. Тому у нас є графіки промивання водопровідної мережі, де була проведена аварійна робота", - каже Галина Кривчанська.

Представники водоканалу порадили у разі виникнення питань щодо якості водопровідної води, звернутися до підприємства. Тут обіцяють зробити аналіз води безкоштовно.

#Чернівці #вода #якість #перевірка
Оголошення
live comments feed...