• Головна
  • Чернівчани підтримали петицію про реконструкцію дитячого майданчика на Кармелюка
11:45, 13 березня 2018 р.

Чернівчани підтримали петицію про реконструкцію дитячого майданчика на Кармелюка

Чернівчани підтримали петицію про реконструкцію дитячого майданчика на Кармелюка

На сайті міської ради було зареєстровано петицію з проханням реконструювати дитячий майданчик по вулиці 2-й провулок Кармелюка.

Чернівчани підтримали автора, та за три тижні петиція набрала 262 голоси.

«Просимо міську владу здійснити реконструкцію дитячого та спортивного майданчиків, що знаходиться між будинками: 2,4 та 8 по вул. 2й пров. Кармелюка, Залозецького 57 А та Б, а саме:

- побудувати новий багатофункціональний спортивний майданчик з сучасними технологіями та поля зі штучним покриттям, де діти матимуть змогу грати в футбол, волейбол, баскетбол. Це призведе до зменшення дитячого травматизму (адже асфальтне покриття з численними ямами не найкращий варіант для дитячої гри);

- реконструювати дитячий майданчик, який відповідатиме всім нормам безпеки та сприятиме розвитку особистості. Врахувати усі уподобання дітей різного віку та дітей з особливими потребами: з вадами слуху, проявами аутизму, ДЦП та з іншими нозологіями;

- розробити та встановити пізнавальні інформаційні стенди», - йдетья в тексті петиції.

Тож, згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

#петиція #майданчик #реконструкція
Оголошення
live comments feed...