• Головна
  • У Чернівцях заочно засудили спільницю бойовиків терорестичної організації "ЛНР"
20:02, 13 березня 2018 р.

У Чернівцях заочно засудили спільницю бойовиків терорестичної організації "ЛНР"

У Чернівцях заочно засудили спільницю бойовиків  терорестичної організації "ЛНР"

За матеріалами Служби безпеки України у Чернівцях заочно засуджено спільницю бойовиків терористичної організації «ЛНР».

Правоохоронці встановили, що мешканка Луганської області з травня 2014 року фінансово і матеріально сприяє злочинній діяльності бойовиків: веде облік матеріальних активів, складає та подає до т.зв «контролюючих органів ЛНР» фінансову звітність, проводить фінансові операції з нарахування та видачі грош ей терористам. Зокрема, в січні 2015 року разом з «партнером» створила конвертаційний центр, через як ий здійснювалось фінансування незаконних збройних формувань. Зловмисники перераховували кошти бойовиків на рахунки «фінансової установи», переводили їх у готівку та обмінювали на російські рублі. Потім ділки кур’єрами переправляли гроші бойовикам так званої «ЛНР» через територію РФ.

За інформацією спецслужби, у такий спосіб зловмисники «конвертували» понад тридцять чотири мільйони гривень, повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області. 

Шевченківський районний суд Чернівців заочно визнав поплічницю терористів винною за ч. 2 ст. 258-5 Кримiнального кодексу України і призначив їй покарання у вигляді десяти рокiв позбавлення волi .

Вирок набув законної чинності .

#суд #вирок #спільниця
Оголошення
live comments feed...