• Головна
  • "Стопкор" заявив, що ідентифікував нападників на активіста з Чернівців
11:00, 14 березня 2018 р.

"Стопкор" заявив, що ідентифікував нападників на активіста з Чернівців

"Стопкор" заявив, що ідентифікував нападників на активіста з Чернівців

Активіст з чернівецького осередку «Стоп корупції» упізнав трьох з п’яти нападників, які скоїли замах на життя антикорупціонера 7 березня. Про це Валерій Аіріні повідомив місцевих правоохоронців. Серед осіб – члени кримінального угрупування та раніше судимі.

«На мене напали 5 осіб із залізною арматурою та металевою трубою та розпочали щосили завдавати ударів, цілившись виключно у голову. У даної групи нападників була металева арматура із привареними з одного краю металевими балонними ключами. Виключно через сторонніх осіб, які проходили поруч, нападники втекли. Водночас мені вдалось впізнати 3-х нападників, про що я вже надав свідчення поліції, зокрема це:

Шинкар О.О. – відомий поліції як підозрюваний у кримінальному провадженні №12016260040002981 від 10.11.2016 р. за фактом аналогічного нападу з побиттям на Аірінія В.Б. в 2016 р. (безпідставно закрите у грудні 2017 року, навіть без повідомлення потерпілому);

Ринжук Олег – член кримінального угрупування в м. Чернівці, тренер з боксу;

Братко Ілля з кримінальним прізвиськом «Жук» – раніше судимий рецидивіст за тяжкі злочини, півроку тому звільнився», – зазначив активіст «Стоп корупції» з Чернівців Валерій Аіріні.

Нагадаємо, через кілька днів після нападу активіст «Стоп корупції» Валерій Аіріні з Чернівців зафіксував стеження за собою, пише видання "Стопкор".

Невідомий спостерігав за активістом зі своєї автівки. Завбачивши, що Аіріні помітив його, чоловік ліг на крісло авто. У результаті огляду машини стопкорівець знайшов у чоловік пістолет. Активіст викликав на місце поліцію та слідчо-оперативну групу.

У невідомого, який влаштував стеження за активістом «Стоп корупції» з Чернівців Валерієм Аіріні, співробітники слідчо-оперативної групи вилучили травматичну зброю. Про це у своєму Фейсбуці повідомив координатор проекту Роман Бочкала.

«Безлад у Чернівцях продовжується. Активіст «Стоп корупції» Валерій Аіріні, якого побили три доби тому, сьогодні виявив за собою стеження. Допоможіть упізнати дивака. При собі у нього виявився травматичний пістолет без документів. Мету свого стеження за правозахисником він пояснити не зміг. Викликали СОГ. Пістолет вилучити. Обурює бездіяльність правоохоронних органів.

Ті, хто зараз здійснює тиск на чернівецький осередок ГО «Стоп корупції», роблять це абсолютно безпардонно. Не бояться відповідальності. Досі нікого не затримали, хоча, як мінімум, двох нападників упізнали. Це наводить на роздуми. Ще такий факт. Микола Петіченко, який пережив напад у п’ятницю, невипадково опинився біля магазину, де відбувся інцидент. Туди його привезли співробітники СБУ. Вони обіцяли розповісти Миколі про деякі факти контрабанди. У сам момент нападу вони опинились за рогом і нічого не бачили. Такий от збіг», – написав координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

#напад #активіст
Оголошення
live comments feed...