• Головна
  • Окремий 8-й гірсько-штурмовий батальйон дислокуватиметься у Чернівцях
15:02, 14 березня 2018 р.

Окремий 8-й гірсько-штурмовий батальйон дислокуватиметься у Чернівцях

Окремий 8-й гірсько-штурмовий батальйон дислокуватиметься у Чернівцях

Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук.

«Під час перебування генерала армії Віктора Муженка в нашій області, зайшла мова і про військове містечко №20, яке простоює в Садгорі. А це вже готова інфраструктура на 16-ти гектарах землі, – наголосив він. – Та й узагалі, військова частина на території прикордонної області – це, як правило, заспокійлива пігулка».

Як повідомив губернатор, 8-й окремий гірсько-штурмовий батальйон був сформований на засадах територіальної оборони саме у Чернівцях ще у травні 2014 року. До його складу увійшли патріотично налаштовані буковинці, які прагнули захищати свою державу від ворога. Спочатку він називався 8-им батальйоном територіальної оборони. Лише 2016-го його переформували у 8-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Нині він дислокується в селі Ценжів на сусідній Івано-Франківщині.

Своє друге народження військове містечко в Садгорі має відзначити 1 червня цього року. Заходи щодо дислокації згідно з планами батальйон має здійснити саме до цієї дати, інформують у прес-службі Чернівецької ОДА.

#Чернівці #батальйон #дислокація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...