• Головна
  • Італійські підприємці планують працювати на будівельному ринку Чернівців
18:01, 14 березня 2018 р.
Надійне джерело

Італійські підприємці планують працювати на будівельному ринку Чернівців

Італійські підприємці  планують працювати на будівельному ринку Чернівців

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук сьогодні у Ратуші мав робочу зустріч з групою італійських підприємців на чолі з повноважним представником GLF Group – італійської будівельної компанії Grandi Lavori Fincosit S.p.A. Фабріціо Петріні (Fabrizio Petrini).

GLF Group – це велика міжнародна інженерно-будівельна компанія, що спеціалізується на спорудженні житлових та промислових будівель, здійсненні великих інфраструктурних проектів, пов’язаних із залізницями, зведенням підземних споруд, комунікацій та виконанням підземних робіт в цілому, будівництві кесонів та великих мостових споруд, виконанні генеральних підрядів, здійсненні проектних робіт та реконструкції історичних об’єктів. Компанія використовує 100-річний досвід будівництва та має філіали у більш ніж 20 країнах світу.

Свій перший візит в Україну компанія розпочинає з Чернівців, маючи намір взяти участь у тендерах великих міжнародних проектів, які реалізуються у нашому місті. Олексій Каспрук запропонував підприємцям розглянути можливість заснування спільного українсько-італійського підприємства з юридичною адресою у Чернівцях, що в майбутньому суттєво спросить входження компанії GLF Group на український будівельний ринок. Сторони домовились про подальші контакти та консультації, інформує прес-центр міської ради.

#компанія #міськарада #будівельнийринок
Оголошення
live comments feed...