• Головна
  • Книга молодого чернівецького письменника про біткоїни та гаджети для дітей незабаром побачить світ
15:29, 15 березня 2018 р.

Книга молодого чернівецького письменника про біткоїни та гаджети для дітей незабаром побачить світ

Книга молодого чернівецького письменника про біткоїни та гаджети для дітей незабаром побачить світ

Незабаром побачить світ книга для дітей молодого чернівецького письменника Андрія Тужикова «Коротка історія технологій: як зрозуміти свій гаджет». Видання розповість, як розвивалися відеоігри від першого пінг-понгу на осцилографі до сучасних шоломів віртуальної реальності, а також пояснить дитині, що таке біткоїн та навіщо вживлювати нанороботів.

Автор має дві технічні освіти – теоретична фізика і програмна інженерія. Він постійно працює у цифровій царині, тому про комп'ютерний світ говорить фахово і глибоко.

«Я прагну зацікавити дітей тим, як працюють гаджети, якими вони постійно бавляться. Це важливо не тільки для розвитку ІТ-ринку України у майбутньому, а й щоб загалом не втрачати освітній рівень у державі», – розповідає Андрій Тужиков.

Книга вийде у рамках проекту ЛакіБукс, що за ініціативи IT-компанії Lucky Labs та благодійного фонду «Я Майбутнє України» займається виданням та розповсюдженням україномовної науково-популярної літератури для підлітків, йдеться у повідомленні на офіційному сайті проекту.

Першими рецензентами «Короткої історії технологій» стали учні маріупольського ліцею. Група ініціативних підлітків отримала рукопис, і склала свої зауваження, які автор враховував у редактурі.

«Бачити світ очима дитини – це дар, який доступний не багатьом. Тому така практика – отримати фідбек від майбутньої аудиторії ще під час написання – неймовірно цінна. Хоч і трапляється нечасто. Підлітки критичні за своєю суттю, і мене дуже надихнуло, що книга їм загалом сподобалась», – каже автор.

Книга «Коротка історія технологій: як зрозуміти свій гаджет» Андрія Тужикова із ілюстраціями Наталки Сойко побачить світ у видавництві «Чорні вівці». Тисяча книг, як і всі видання проекту ЛакіБукс, будуть безкоштовно передані до дитячих бібліотек східних областей, а також підопічним благодійного фонду «Я Майбутнє України» по всій країні.

#Чернівці #книга #біткоїни #діти #гаджети
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...