• Головна
  • У Чернівцях обрання керівника комп`ютерно-технічного відділу міськради завершилося скандалом
17:31, 15 березня 2018 р.
Надійне джерело

У Чернівцях обрання керівника комп`ютерно-технічного відділу міськради завершилося скандалом

У Чернівцях обрання керівника комп`ютерно-технічного відділу міськради завершилося скандалом

У Чернівецькій міській раді боротьба за крісло керівника комп`ютерно-технічного відділу вилилося у сперечку між двома кандидатами на цю посаду.

Один із кандидатів на посаду керівника відділу комп`ютерно-технічного забезпечення Андрій Олійник розкритикував процедуру обрання керівника. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Одним із звинувачень, що висунув Андрій Олійник проти кандидататки -опенентки - Тетяни Лебухорської, було те, що ця претендетка немає профільної освіти.

Наразі А. Олійник готує свій позов до суду з оскарженням дій членів комісії та результатів конкурсу,адже вважає, що конкурс готувався під наперед визначену кандидатуру – Тетяну Лебухорську:

«Перевірив на собі ,- конкурси на заміщення вакантних посад - то фейк.. Переможець визначений наперед.. Комісії байдуже на порушення законодавства, як під час оголошення конкурсу, так і під час оцінювання кандидатів, зокрема,- щодо відповідності освіти посаді, а це є базова вимога.. На кого зверху вказали - за того руки підняли.. Подав заяву на участь у конкурсі. Маю профільну освіту - комп'ютерні системи і мережі, досвід відповідний є, на сайті міськради є положення про цей відділ (http://chernivtsy.eu/…/informatsiya-…/polozhennya-pro-viddil). Прийшли ми на вказаний час в міську раду.. Нас четверо... Профільна освіта є в трьох кандидатів з чотирьох.. в четвертого - економічна, що, знову ж таки, де-юре, не відповідає типовим професійно-кваліфікаційним характеристикам посадових осіб місцевого самоврядування, та і з положенням про відділ не кореспондується.. І що ви думаєте? Правильно.. Виграє людина, яка має непрофільну освіту і де-юре просто делигітимізує відділ відповідно до положення..»

#кандидати #конкурс
Оголошення
live comments feed...