• Головна
  • Секретар міської ради знову натякає на відставку міського голови
16:30, 16 березня 2018 р.
Надійне джерело

Секретар міської ради знову натякає на відставку міського голови

Секретар міської ради знову натякає на відставку міського голови

"Для дострокового припинення повноважень міського голови є і моральні, і законні підстави", - вважає секретар міської ради Василь Продан.

Про це Василь Продан заявив у програмі «Діалоги» відповідаючи на запитання ведучої про ігнорування міським головою рішень сесії міської ради.

«Законодавець надав право депутатам достроково припиняти повноваження міського голови. Якщо депутати, як представники чернівчан, бачать, що міський голова порушує закон, не виконує рішення сесії то звичайно іншого виходу ніж припиняти повноваження такого міського голови не існує.

Але питання в іншому, наскільки комфортне і якісне життя в нашому місті. Якби міський голова ігноруючи рішення міської ради зробив би так, щоб Чернівці були серед найкомфортніших міст України, можна ще закривати очі на таке ігнорування. Але якщо ми вже на 20-му місці по рівню комфортності, і причому це ми скотились з 1-го місця в 2012 році на 20 в 2018-му, то звичайно і моральні, і законні підстави є для припинення повноважень міського голови», – заявив секретар міськради, пише times.cv.ua.

#відставка #Продан #Каспрук
Оголошення
live comments feed...