• Головна
  • Працівники житлово-комунальної сфери на Буковині відзначили своє професійне свято
18:04, 17 березня 2018 р.
Надійне джерело

Працівники житлово-комунальної сфери на Буковині відзначили своє професійне свято

Працівники житлово-комунальної сфери на Буковині відзначили своє професійне свято

16 березня в палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Участь у заході, зокрема, взяв перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк.

Посадовець привітав працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з прийдешнім професійним святом від імені обласної виконавчої влади: «Дійсно, сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших, соціально значимих та стратегічною для розвитку і процвітання нашого краю, адже вона стосується кожного мешканця нашої області. Житлово-комунальне господарство об’єднує підприємства комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства, обслуговування житлового фонду, благоустрою населених пунктів. Це питання життєдіяльності та життєзабезпечення нашого міста, міст, сіл та селищ нашої області. І віднедавна – це питання забезпечення дорожнього господарства».

«Приємно бачити сьогодні людей, які все життя віддають служінню людям, громаді та першими, незважаючи на ситуацію в країні, приходять на допомогу нашим краянам, аби щось виправити та полагодити, зрештою – вирішити першочергові завдання галузі. Саме ви даєте можливість почуватися нашим мешканцям впевненіше та комфортніше, забезпечуєте їх впевненість в майбутньому», - зауважив Михайло Павлюк.

Про це інформує прес-служба ОДА.

#працівникиЖКГ #свято #концерт
Оголошення
live comments feed...