
09:02, 19 березня 2018 р.
Рятувальники Буковини відбуксували із снігового полону майже сімдесят машин (фото)

Впродовж 17-18 березня рятувальники здійснили 24 виїзди для надання допомоги, залучивши 11 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу.
З допомогою спеціальної техніки підвищеної прохідності у Хотинському, Глибоцькому, Новоселицькому, Кіцманському, Вижницькому районах та місті Чернівцях було вивільнено зі снігових заметів та відбуксовано 69 машин : 1 рейсовий автобус, 56 вантажних автомобілів та 12 легкових.
Наразі рятувальники продовжують роботи з надання допомоги населенню у подоланні наслідків негоди.
Під час погіршення погодних умов пожежно-рятувальні підрозділи працюють у посиленому режимі, повідомляє начальник Управління ДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк на своїй сторінці у facebook.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
Вчора
15:23
Вчора
12:45
Вчора
09:41
Вчора
08:57
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:10, 2 липня
09:31, 2 липня
1
live comments feed...
Коментарі