• Головна
  • Роботи відомих художників різних країн світу покажуть у Чернівцях
18:43, 19 березня 2018 р.

Роботи відомих художників різних країн світу покажуть у Чернівцях

Роботи відомих художників різних країн світу покажуть у Чернівцях

23 березня у Чернівецькому обласному художньому музеї (Центральна площа, 10) відбудеться презентація художнього альбому Тетяни Дугаєвої та Сергія Осачука «ЧЕРНІВЦІ/CZERNOWITZ», що вийшов у «Видавництві 21».

Про видання розповість Сергій Осачук. Ця презентація відбудеться у рамах циклу ювілейних заходів, присвячених 30-літтю створення музею. Вона проходитиме на фоні виставки з однойменною назвою – «ЧЕРНІВЦІ/CZERNOWITZ».

Експозицію побудовано на окремих картинах, що увійшли до альбому. Це роботи із фондів Чернівецького художнього музею, а також із колекцій деяких художників. Виставка «ЧЕРНІВЦІ/CZERNOWITZ» триватиме до 28 березня.

Альбом є першим дослідженням, у якому представлена іконографія міського пейзажу Чернівців від початку ХІХ століття до наших днів. Хронологія розвитку урбаністичного жанру охоплює 200 років. У виданні репродуковано твори понад 120 художників з Чернівців та різних міст України, а також з Австрії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Чехії, Росії, Румунії, Канади, Великої Британії, Ізраїлю, США, Японії.

Альбом двомовний (українською та німецькою). Це неоціненний подарунок чернівчанам та усім шанувальникам мистецтва, мистецтвознавцям, історикам, краєзнавцям. Виконаний на дорогому папері, з високоякісною поліграфією, цінний інформаційно та естетично, він гідно і вишукано представить Чернівці у будь-якому куточку світу, стане прикрасою книжкових колекцій найвибагливіших бібліофілів, мистецтвознавців, а також родинною книгою на багато поколінь.

Видання здійснене в рамках Чернівецької міської програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. 

Початок о 17:00.

#виставка #художники
Оголошення
live comments feed...