• Головна
  • На Буковині вилучили лісоматеріалів на майже 10 тисяч гривень
18:31, 19 березня 2018 р.
Надійне джерело

На Буковині вилучили лісоматеріалів на майже 10 тисяч гривень

На Буковині вилучили лісоматеріалів на майже 10 тисяч гривень

Чергове порушення під час експорту лісоматеріалів через митний кордон України виявлено с півробітниками пункту пропуску «Вадул-Сірет – Вікшани» Чернівецької митниці ДФС.

При здійсненні огляду поданих до митного контролю “дров паливних м’ яколистяних порід (вільха)”, оформлених у митному відношенні Рівненською митницею ДФС, виявлено не вказаний у товаросупровідних документах товар . У залізничних вагонах фактично знаходились ще й дрова паливн і інших порід – осики та сосни .

Представник одного з лісомисливських господарств Рівнен щини, відповідальний за здійснення контролю, прийняття та відвантаження деревини , яка розміщена на складі підприємства , та підготовк у документів для здійснення експортних операцій , вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом надання документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування та кількості товару .

Відповідно до складеного протоколу про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України в илучен о понад 2 7 м.куб. деревини загальною вартістю майже 10 тис.грн.

#експорт #лісоматеріалів
Оголошення
live comments feed...