• Головна
  • У Чернівцях браконьєра затримали "на гарячому" (фото)
10:01, 20 березня 2018 р.

У Чернівцях браконьєра затримали "на гарячому" (фото)

У Чернівцях браконьєра затримали "на гарячому" (фото)

У Чернівцях співробітники обласного управління лісового та мисливського господарства разом з правоохоронцями виявили факт браконьєрства.

Як повідомляє прес-служба лісівників, у Садгірському районі на польових угіддях, які не є мисливськими угіддями, було вбито козулю. Порушника затримали на місці, коли він тягнув забиту тварину до машини. 

Особу, яка здійснила браконьєрство, встановлено і доставлено у райвідділ Нацполіції. Браконьєром виявився мешканець міста Чернівці. 

Факт незаконного добування молодої самки козулі задокументовано у належному порядку. Забиту тварину вилучили до Садгірського лісництва ДП "Чернівецький лісгосп".

"Маємо усі ознаки браконьєрства і порушення усіх можливих правил полювання, – зазначає головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Василь Гав’юк. – Зараз полювання взагалі заборонено, оскільки мисливський сезон вже закрито. До того ж у правопорушника не було відповідних дозволів на право добування тварин. Також він порушив правила зберігання зброї". 

Спеціалісти ЧОУЛМГ нагадують, що категорично заборонено переслідувати і добувати мисливських тварин у ситуаціях, коли їх спіткало лихо. Зокрема, у великі снігопади, які маємо зараз.

Наразі правоохоронці встановлюють наявність у зазначеному випадку ознак кримінального правопорушення

#Чернівці #браконьєр #косуля
Оголошення
live comments feed...