• Головна
  • Голову антикорупційної комісії на Буковині засудили за хабар
09:46, 21 березня 2018 р.

Голову антикорупційної комісії на Буковині засудили за хабар

Голову антикорупційної комісії на Буковині засудили за хабар

Прокуратура втретє довела, що майстер лісу, який очолював одне із відділень антикорупційної комісії – хабарник.

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного кримінального суду підтримав принципову позицію прокуратури Ч ернівецької області та залишив без задоволення касаційну скаргу сторони захисту на вирок Шевченківського районного суду м. Чернівці та ухвалу Апеляційного суд у Чернівецької області, відповідно до яких голову Глибоцького відділення ГО «Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області», який працював майстром лісу Верхньопетрівецького лісництва ДП « Сторожинецький лісгосп», засуджено до 4 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією.

Доведено, що будучи працівником правоохоронного органу та службовою особою, яка наділена владою, використовуючи свій статус голови антикорупційної комісії, він вимагав та одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 45000 грн. за сприяння у виписці лісодеревини, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

Крім цього, вказаний громадянин підбурив підприємця до надання неправомірної вигоди в сумі 21 тис. грн. для в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород апарату Чернівецької об ласної державної адміністрації.

Після одержання зазначеної суми, зловмисник шахрайським способом заволодів 6 тис. грн., а решту намагався передати посадовцю.

#хабар #майстер #Буковина
Оголошення
live comments feed...