• Головна
  • В лікарні швидкої допомоги у Чернівцях відкриють нове відділення
16:29, 21 березня 2018 р.

В лікарні швидкої допомоги у Чернівцях відкриють нове відділення

В лікарні швидкої допомоги у Чернівцях відкриють нове відділення

У Чернівцях у лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Фастівській планують створити нове приймальне відділення для важкохворих пацієнтів.

Про це на прес-конференції у вівторок повідомив заступник головного лікаря з контролю якості лікування Ігор Ілащук.

"Це буде нове сучасне приймальне відділенням, де потік пацієнтів буде відокремлений від загального потоку пацієнтів. Тобто сюди будуть привозити пацієнтів, які постраждали від надзвичайних ситуацій. Буде окремий вхід, до якого буде мати доступ карета швидкої медичної допомоги. Тут буде обладнана операційна, де пацієнту зможуть одразу проводити діагностику та надати невідкладну допомогу. Будуть поставлені 4 ліжка. Після того, як стан пацієнта стабілізується, його зможуть переводити до профільного відділення", - розповів медик.

Він підкреслив, що до цього приймального відділення доставлятимуть пацієнтів, які перебувають у важкому стані та потребують негайного медичного втручання, пише molbuk.ua. Це люди, які потрапили у важкі ДТП тощо.

Відкриття цього відділення стане можливим завдяки проекту транскордонного співробітництва, який реалізується між лікарнею швидкої медичної допомоги Чернівців з Новоселицькою ЦРЛ, Державною медико-санітарною установою Унгенської районної лікарні (Республіка Молдова) та Агентством регіонального розвитку та європейської інтеграції Унгени. 

Із загальної суми, яку виділяє ЄС, 219 тисяч отримає українська сторона, а саме ЛШМД та Новоселицька ЦРЛ. За ці кошти будуть проводитися ремонтні роботи зі створення нового приймального відділення лікарні. А також придбають діагностичне, реанімаційне та хірургічне обладнання для лікарень. 

Нове приймальне відділення буде обладнане на місці Відділення трансфузіології на першому поверсі лікарні. Як запевнили автори проекту, до середини літа ремонтні роботи будуть завершені.

#Чернівці #швидка_допомога #відділення
Оголошення
live comments feed...