• Головна
  • Бюджет Чернівців поповниться на понад 180 тисяч гривень через сплату підприємцем заборгованості за оренду земельної ділянки
18:32, 21 березня 2018 р.
Надійне джерело

Бюджет Чернівців поповниться на понад 180 тисяч гривень через сплату підприємцем заборгованості за оренду земельної ділянки

 Бюджет Чернівців поповниться на понад 180 тисяч гривень через сплату підприємцем заборгованості за оренду земельної ділянки

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позовні вимоги керівника Чернівецької місцевої прокуратури до фізичної особи-підприємця про стягнення заборгованості по орендній платі за землю в сумі понад 180 тис грн та повернення земельної ділянки вартістю майже 3,3 млн грн.

Так 27.05.11 між ФОП та Чернівецькою міською радою був укладений договір оренди земельної ділянки, відповідно до якого орган місцевого самоврядування надав підприємцю в строкове платне користування на термін до 27.05.2016 року земельну ділянку площею 0,2974 га.

За результатами опрацювання інформацій Чернівецької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької міської ради встановлено, що ФОП упродовж 2015-2016 років до Чернівецької ОДПІ не подавав податкові декларації по орендній платі за землю та не сплачував орендну плату за землю, внаслідок чого утворилась заборгованість в розмірі понад 180 тис. грн.

Крім того, рішенням сесії Чернівецької міської ради від 11.04.16 фізичній особі-підприємцю відмовлено у продовженні договору оренди землі та припинено договір оренди.

Однак, підприємець земельну ділянку не повернув, заборгованість не погасив, що і стало підставою для звернення керівника Чернівецької місцевої прокуратури з позовом до суду, інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

#прокуратура #бюджет
Оголошення
live comments feed...